Historický radioklub československý

Klubovní akce

Zpět na úvodní stránku HRČS
Zpět na klubovní akce


Zlín, jaro 2012

Rok uplynul jako voda a tak sběratelům nezbylo nic jiného, bež se probrat ze zimního spánku a vydat se na zahájení sezóny Historického radioklubu, která již tradičně začíná vždy ve Zlíně. Už druhý rok funguje přímé dálniční spojení do Zlína, které se bohužel dálnicí dá nazývat až od Vyškova, předtím je to spíše tankodrom, ale i tak cestu na setkání značně zrychlí.

V restauraci U Barcuchů se toho od loňska příliš nezměnilo, dokonce i nabídka dvou jídel byla stejná jako loni, tedy guláš nebo řízek s bramborovým salátem. Členům HRČS se u sekretářského stolu vydávaly členské známky a stravenky v hodnotě 40,- Kč, které bylo možno směnit za jídlo u baru.

Aukce přijímačů se tentokrát rozbíhala celkem vlažně a na nízkých cenách, i zde byla znát hospodářská krize. Přesto nakonec většina přístrojů našla své nové majitele. Po skončení setkání se část členů přesunula do klubovní budovy v Třešti, kde druhý den bylo dohodnuta schůzka s truhlářem, který bude do letos otevírané veřejné expozice dodávat výstavní vitríny.